Teleperformance Česká republika je součástí nadnárodní skupiny Teleperformance, která je světovou jedničkou na trhu kontaktních center s více než 35 lety zkušeností. Poskytujeme služby integrovaného kontaktního centra, zajišťující pro své klienty získávání a poskytování informací za pomocí veškerých dostupných komunikačních kanálů a moderního technického vybavení.

Našim zaměstnancům nabízíme stabilitu a podporu nadnárodní společnosti. Klademe důraz na pracovní podmínky a motivaci našich zaměstnanců, což velkou mírou přispívá k vysoké kvalitě nabízených služeb.


AKTUÁLNÍ VOLNÁ MÍSTA:


SAMSUNG - specialista technické podpory - Hradec Králové

Zajímají Vás nejnovější technologie? Baví Vás hledat řešení a umíte si poradit v každé situaci? Máte možnost stát se členem jedinečného týmu, který zajišťuje exkluzivně zákaznický servis (pro ČR a SK) pro světový gigant, značku SAMSUNG.

ALZA CZ – konzultant zákaznického servisu

Chcete pracovat pro leadera internetového obchodu v České republice? Přidejte se do královéhradeckého týmu zeleného Alzáka a odbavujte příchozí hovory zákaznického servisu.

HR Recruiter/Generalist

Jsi kreativní, máš rád výzvy a hledáš nové cesty? Pak je tohle příležitost pro Tebe. Přidej se do našeho skvělého týmu v příjemném prostředí v Pardubicích.

mBank – konzultant kontaktního centra - Jičín

Na naši pobočku v Jičíně hledáme nové kolegy do našeho týmu. Dejte nám o sobě vědět ještě dnes a nastartujte svoji kariéru v zákaznickém servisu.

MetLife – prodejní linka

Baví Vás mluvit? My Vám za to zaplatíme! Jste komunikativní a chcete pracovat v mladém kolektivu báječných lidí? Pak hledáme právě Vás do našeho prodejního týmu v Hradci Králové!

KONZULTANT kontaktního centra

Jste komunikativní a chcete pracovat v mladém kolektivu báječných lidí? Pak hledáme právě Vás pro naše pobočky v Pardubicích, Hradci Králové a Jičíně!

Konzultant zákaznického servisu T-Mobile - Pardubice

Rádi telefonujete? Jste komunikativní? Pak hledáme právě Vás! - Na tomto projektu si vyděláte až 22.000 Kč.